Spotkanie branzowe

Wiemy, że podczas naszych targów Silesia Wedding Day - macie możliwość wymiany kontaktów między firmami ale często nie ma czasu by pogadać między sobą dłużej - i wychodząc na przeciw naszym wystawcom proponujemy Wam spotkanie branżowe! Po poprzednich spotkaniach wiemy, że to był strzał w dziesiątkę a zainteresowanie nim było ogromne!

KUP BILET - kliknij tutaj


Na spotkanie zapraszamy nie tylko naszych wystawców, ale również firmy, które pracują w branży ślubnej i mają ochotę wymienić się kontaktami oraz spędzić miło czas.

Spotkanie branżowe odbędzie się 12/05/2018 o godz. 20:00 (dzień przed targami). W tym dniu będzie również możliwość przygotowania swoich stoisk dla wystawców (od godz. 18:00-20:00). Mamy już catering i pyszne menu na nasze spotkanie - tym razem wszystko będzie dla Was w formie bufetu - każdy będzie mógł poczęstować się tym, na co będzie miał ochotę.

 

Poniżej przedstawiamy Wam nasze menu:

  • cytrynowy gulasz curry z kurczaka z szafranem i morelami podawany z mixem kasz z pudrem migdałowym i ziołami (danie na ciepło)
  • kebab bufet: kofta, falafel, pity, sos tahini, ajwar i chrupiące warzywa (kebab do samodzielnego poskładania) 
  • hummus z warzywami w pojemniczkach
  • deska serów z miodem, czekoladą, powidłami i orzechami 
  • domowe pieczywo
  • bułeczki cynamonowe własnej produkcji 
  • zimna marokańska słodka herbata z mięta 
  • lemoniada z cytrusami 
  • kawa z przyprawami i różnymi mlekami 

 

Spotykamy się o godzinie 20:00 - prosimy o punktualne przybycie :) Na spotkanie obowiązuje wejście po wykupieniu biletu wstępu, nie musicie zabierać go ze sobą, Wasze imię i nazwisko znajdzie się na liście gości - prosimy o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego dane ze zdjęciem jeśli Was jeszcze nie znamy :) Faktury zostaną wystawione i będą do odbioru tylko podczas spotkania branżowego.

 

Adres spotkania:
WALCOWNIA Muzeum Hutnictwa Cynku 
(wejście główne, znajdziecie drogowskaz)

ul. 11 Listopada 50 (wjazd od ul. Roździeńskiej 25) w Katowicach (Szopienicach)

 

Polecamy skorzystać z Ubera lub z innych dostępnych opcji:

Tramwajami numer: 14, 15, 20
Z przystanku Katowice Szopienice Roździeńska można dojść pieszo w ok. 5 minut, kierując się w stronę budynków Rockwell Automation oraz ING.

Kolejami Śląskimi: S1 Częstochowa - Gliwice, S4 Sosnowiec - Tychy, S8 Relacja Oświęcim - Lubliniec
Z przystanku Katowice Szopienice Południowe można dojść pieszo w ok. 15 minut kierując się w stronę MOSiR ul. 11 Listopada

Autobusami numer: 44, 72, 74, 108, 109, 695, 906N, 920
Z przystanku Szopienice Bednorza można dojść w ok. 10 minut kierując się w stronę skrzyżowania z ul. Rozdzieńską oraz wiaduktu kolejowego.

Osoby przyjeżdżające samochodami mogą skorzystać z parkingu zlokalizowanego za budynkiem Walcowni, wjazd od ul. 11 Listopada.

 

 

Oczywiście w razie pytań - piszcie śmiało wykorzystując poniższy formularz:

 
23594568_128110561202622_3986342134499246080_n.jpg
 
jestem
 

 

Walcownia cynku

Katowice (Szopienice)
ul. 11 Listopada (wjazd od ulicy Rozdzieńskiej 25)