magazine-mockup-2.png
magazine-mockup.png
magazine-mockup-2-rowny.png

Magazyn reklamowy 

Podczas czwartej edycji targów - zrezygnowaliśmy z torebek z ulotkami dla odwiedzających, ale.. zastąpiliśmy je pięknym katalogiem reklamowym.  W tym roku postanowiliśmy, że formę katalogu zastąpimy jeszcze piękniejszym magazynem - w większym formacie, by treści w nim pokazane wyglądały jeszcze lepiej. Za skład magazynu odpowiadają nasi przyjaciele - Ania i Mateusz (Papierove) i to oni stworzą piękne rozkładówki z Waszymi reklamami i artykułami sponsorowanymi. Nie ma możliwości wcześniejszej akceptacji projektu przed wydrukiem - musicie nam zaufać - obiecujemy, że środek będzie równie piękny!

 

Planujemy druk magazynu podczas organizacji naszej piątej edycji. Magazyny będą rozdawane podczas targów Silesia Wedding Day, dla każdej pary, która nas odwiedzi. Planowany nakład to 1000 sztuk. Format magazynu to 26,5x21 cm.
Niedługo zostaną wysłane do wszystkich, którzy wykupili reklamy specyfikacje dotyczące treści oraz zdjęć do publikacji - podamy też termin do kiedy trzeba wysłać nam materiały. Aby kupić reklamę klikacie w REJESTRACJA a następnie wypełniacie formularz - możecie wybrać stoisko + reklamę lub samą reklamę. Bardzo ważne jest by zaznaczyć jej rodzaj (małą lub dużą). W przypadku artykułów sponsorowanych czy chęci pokazania pięknych polskich ślubów - piszcie do nas na targi@silesiaweddingday.pl lub korzystając z "Napisz do nas!" na stronie głównej. 
 

Reklama w magazynie reklamowym

  •  mała - 1/2 strony - 300 zł brutto
  •  duża - cała strona - 500 zł brutto
  • artykuł sponsorowany, pokazanie wybranych kadrów  reportażu z polskiego wesela - wycena indywidualna

 

Projekt, tekst i fotografie - informacje

Prosimy o wysłanie nam poprzez WeTransfer 3-5 najlepszych zdjęć w terminie do 5 kwietnia 2018 włącznie - link do pobrania zdjęć należy wysłać nam w wiadomości mejlowej na adres targi@silesiaweddingday.pl - prosimy byście mieli również zgodę na publikację zdjęć, jeśli nie Wy jesteście ich autorami. Prosimy również o podesłanie nam logotypu w wersji wektorowej (na krzywych), linków do strony internetowej, instagrama i facebooka oraz tekst, który znajdzie się w magazynie. 
Wszystkie informacje w najbliższych dniach pojawią się na Waszych skrzynkach mejlowych.