IMG_4889.jpg
IMG_4907.jpg
IMG_4910.jpg
IMG_4991.jpg
IMG_4948.jpg
magazine-mockup-2-rowny.png
IMG_4880.jpg
IMG_5012.jpg
magazine-mockup.png
magazine-mockup-2.png

Magazyn reklamowy 

Już dawno zrezygnowaliśmy z torebek z ulotkami dla odwiedzających, ale... zastąpiliśmy je pięknym katalogiem reklamowym.  Pierwszy Silesia Wedding Magazine powstał przy udziale naszych przyjaciół - Ani i Mateusza (Papierove).  To oni stworzyli piękne rozkładówki z reklamami wystawców i artykułami sponsorowanymi - widoczne na zdjęciach i wizualizacjach obok.

Podczas 6-tej edycji - zmieniamy format - na nieco mniejszy niż poprzednio: a5 (148x210 mm) z pięknym złoceniem na okładce. Tym razem będzie nowocześnie, minimalistycznie i z większą ilością inspiracji. 

Nie ma możliwości wcześniejszej akceptacji projektu przed wydrukiem - musicie nam zaufać - obiecujemy, że środek będzie równie piękny!

 

Magazyny będą rozdawane podczas targów Silesia Wedding Day, dla każdej pary, która nas odwiedzi. Planowany nakład to 1000 sztuk.

 

Specyfikacje dotyczące treści oraz zdjęć do publikacji - podamy też termin do kiedy trzeba wysłać nam materiały. Aby kupić reklamę klikacie w REJESTRACJA a następnie wypełniacie formularz - możecie wybrać stoisko + reklamę lub samą reklamę. Bardzo ważne jest by zaznaczyć jej rodzaj (małą lub dużą). W przypadku artykułów sponsorowanych czy chęci pokazania pięknych polskich ślubów - piszcie do nas na targi@silesiaweddingday.pl lub korzystając z "Napisz do nas!" na stronie głównej. 

Reklama w magazynie reklamowym

  • mała - 1 strona - 400 zł brutto

  • duża - cała rozkładówka (2 strony) - 700 zł brutto

  • artykuł sponsorowany, pokazanie wybranych kadrów reportażu z polskiego wesela - wycena indywidualna

 

Projekt, tekst i fotografie - informacje

Prosimy o przygotowanie wysłanie nam poprzez WeTransfer 3-5 najlepszych zdjęć w terminie, który podamy w późniejszym czasie - link do pobrania zdjęć należy wysłać nam w wiadomości mejlowej na adres targi@silesiaweddingday.pl - prosimy byście mieli również zgodę na publikację zdjęć, jeśli nie Wy jesteście ich autorami. Prosimy również o podesłanie nam logotypu w wersji wektorowej (na krzywych), linków do strony internetowej, instagrama i facebooka oraz tekst, który znajdzie się w magazynie. 
Wszystkie informacje pojawią się na Waszych skrzynkach mejlowych w późniejszym terminie.