46480130_2200998726588826_8976446120670527488_o-3.jpg

Magazyn reklamowy - Silesia Wedding Magazine

Już dawno zrezygnowaliśmy z torebek z ulotkami dla odwiedzających, ale... zastąpiliśmy je pięknym magazynem reklamowym.  :)

Podczas 7-tej edycji - zostajemy znów przy formacie a5 *148x210 mm) z równie piękną okładką. Znów będzie nowocześnie, minimalistycznie i z większą ilością inspiracji.

Nie ma możliwości wcześniejszej akceptacji projektu przed wydrukiem - musicie nam zaufać - obiecujemy, że środek będzie równie piękny!

Magazyny będą rozdawane podczas targów Silesia Wedding Day, dla każdej pary, która nas odwiedzi. Planowany nakład to 1000 sztuk.

 

Specyfikacje dotyczące treści oraz zdjęć do publikacji znajdziecie poniżej.

Aby kupić reklamę klikacie w REJESTRACJA a następnie wypełniacie formularz - możecie wybrać stoisko + reklamę lub samą reklamę. Bardzo ważne jest by zaznaczyć jej rodzaj (małą lub dużą). W przypadku artykułów sponsorowanych czy chęci pokazania pięknych polskich ślubów - piszcie do nas na targi@silesiaweddingday.pl lub korzystając z "Napisz do nas!" na stronie głównej. 

Reklama w magazynie reklamowym

  • mała - 1 strona - 400 zł brutto

  • duża - cała rozkładówka (2 strony) - 700 zł brutto

  • artykuł sponsorowany, pokazanie wybranych kadrów reportażu z polskiego wesela - wycena indywidualna

 

Projekt, tekst i fotografie - informacje

Prosimy o przygotowanie wysłanie nam poprzez WeTransfer lub mailem 3-5 najlepszych zdjęć w terminie do 1 marca 2019r. włącznie - link do pobrania zdjęć należy wysłać nam w wiadomości mejlowej na adres targi@silesiaweddingday.pl - prosimy byście mieli również zgodę na publikację zdjęć, jeśli nie Wy jesteście ich autorami. Prosimy również o podesłanie nam logotypu w wersji wektorowej (na krzywych), linków do strony internetowej, instagrama i facebooka oraz tekst, który znajdzie się w magazynie. 
Wszystkie informacje pojawią się na Waszych skrzynkach mejlowych po zakupie reklamy.