CZWARTA EDYCJA INDUSTRIALNYCH TARGÓW

SILESIA WEDDING DAY

 

Kiedy?

29 PAŹDZIERNIKA 2017

w godzinach od 11:00 do 18:00
 

Gdzie?

Fabryka Porcelany

ul. Porcelanowa 23
Katowice - Bogucice

 

Wstęp dla odwiedzających

5,00 pln

 

 

Dlaczego chcemy zaprosić Cię na targi?

Fabryka Porcelany to niezwykle industrialne wnętrze o powierzchni ponad 800 mkw! (duża hala o powierzchni ok. 450 mkw, hala z antresolą 320 mkw, zaplecze techniczne, toalety). Pomieścimy więc sporą ilość wystawców, których starannie dobierzemy - tak, by ich usługi i produkty były na wysokim poziomie jakościowym i idealnie wpisały się w alternatywny klimat naszego wydarzenia. 

Możemy więc zaproponować Wam piękną, industrialną przestrzeń, w samym sercu południowej części Polski - oraz zaprosić do udziału w targach najlepsze firmy w branży ślubnej.

Znów na Silesia Wedding Day 4 będzie strefa chillout znajdująca się przed wejściem do bistro Prodiż. Będziecie mogli zjeść, odpocząć i po prostu miło spędzić czas.

Nowością podczas tej edycji będą katalogi reklamowe zamiast ulotek, które wysyłaliście nam do torebek dla odwiedzających.

 

Jeśli potrzebujecie więcej informacji - piszcie śmiało. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

 

Impreza promowana będzie w mediach społecznościowych, lokalnych oraz branżowych.

Planowana będzie również akcja promocyjna w postaci drukowanych materiałów reklamowych, które będą pojawiały się w całym województwie śląskim.

Podczas poprzedniej edycji odwiedziło nas ponad 1500 osób.

 

Ceny powierzchni wystawienniczych*:

  • małe stoisko - 4 mkw (2x2 m) - 600 zł 
  • samochód przed wejściem - 350 zł 

* podane ceny to ceny brutto.

Cennik reklamy w katalogu, będzie dostępny po kontakcie mejlowym - targi@silesiaweddingday.pl :)
Reklamy w katalogu są dostępne nie tylko dla naszych wystawców, ale dla wszystkich firm z branży ślubnej. Chcesz zamieścić u nas artykuł sponsorowany? Napisz :)
 


Jak zgłosić chęć udziału?

Poszukujemy ciekawych wystawców, którzy idealnie będą pasowali do klimatu naszych poprzednich edycji Silesia Wedding Day. Jeśli lubisz nieszablonowe podejście do organizacji ślubu i wesela a Twoje produkty lub usługi wpisują się w alternatywne i kreatywne realizacje - wypełnij formularz online. Odezwiemy się do wybranych firm i zaprosimy je do wzięcia udziału w targach. Ilość miejsc jest ograniczona.